Menu Zamknij

DOMINOBAJKI Koncert interaktywny dla dzieci w wieku 6-12 lat i ich rodziców

WK DOMINOBAJKI 2023 - baner do zapisów 9.12

Sobota 9 grudnia 2023 r.
godz. 11:00

Terminal Kultury Gocław
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 24, Warszawa

Organizator: Polskie Towarzystwo Muzyki Współczesnej
 

Sobotnie przedpołudnie to świetna pora na muzyczne układanki. Tym bardziej więc warto wybrać się z dziećmi (w wieku 6-12) na koncert „Dominobajki” z muzyką Jarosława Siwińskiego.
 
Jak spędzimy czas? Będziemy układać bajki jak muzyczne domino, wystąpią świetni artyści i oczywiście będziemy się świetnie bawić.
 
Utwór „Dominobajki” składa się z 15 działających na dziecięcą wyobraźnię abstrakcyjnych, bajkowych elementów, jak Rycerz Atanazy, Srebrne Orzechy, Rakieta Kosmiczna, Drzwi, Gonitwa itd., z których uczestnicy koncertu komponują własne mikroopowieści. Następnie muzycy grają te opowieści, wykonując stosowne fragmenty w ustalonej przez dzieci kolejności. W wykonywaniu części z nich udział ma także publiczność.
 
Koncert odbędzie się w sobotę 9 grudnia o godz. 11:00 w Terminalu Kultury Gocław przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 24.
 
🍀 Wstęp jest bezpłatny. Bezpłatne wejściówki można pobrać ze strony https://biletyna.pl/koncert/DOMINOBAJKI-koncert-muzyki-wspolczesnej-dla-dzieci lub w kasie/biletomacie w Terminalu Kultury.
 
Wykonawcy: Jarosław Siwiński (fortepian), Leszek Lorent (perkusja) oraz Małgorzata Kołcz (przewodnik publiczności).
 
Informacja o koncercie: https://fb.me/e/gfDvPuVXp

🍀 Jak zawsze, zapraszamy również do udziału dzieci ze specjalnymi potrzebami i ich rodziców. Prosimy o informację, jeśli będzie potrzebna pomoc w Waszym uczestnictwie w koncercie.

Do zobaczenia!
 
_______________________
 
„Dominobajki” odbywają się w ramach projektu Polskiego Towarzystwa Muzyki Współczesnej „Warszawa kreatywna 2023”, współfinansowanego przez m.st. Warszawę. _______________________
 
Organizator: Polskie Towarzystwo Muzyki Współczesnej | Współfinansowanie: Miasto Stołeczne Warszawa | Współpraca: Terminal Kultury Gocław, Agencja Muzyczna Art Deco Group | Patroni medialni: TVP Kultura, POLMIC.PL - Polskie Centrum Informacji Muzycznej, Presto Junior, Warszawa za darmo - waw4free, wolnasobota.pl, cameralmusic.pl
 
#ptmw1923 #dominobajki #muzykawspolczesna #przedszkole #szkola #warszawakreatywna
 

Jarosław Siwiński [fot. Małgorzata Kołcz] 2
Leszek Lorent [fot. Mateusz Żaboklicki]
WK DOMINOBAJKI 2023 - plakat 9.12 w. 2
Skip to content