Menu Zamknij

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty improwizacji dla dzieci „Opowiedz mi bajkę”, podczas których najmłodsi będą uczyć się, bawić się i improwizować w towarzystwie świetnych muzyków i niezwykłych książek. Warsztaty odbędą się w dniach 25 i 26 października br. w trzech wielkopolskich miejscowościach.

Organizatorem zajęć jest Polskie Towarzystwo Muzyki Współczesnej, a ich gospodarzami będą: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Eugeniusza Paukszty w Skokach, Miejski Dom Kultury w Wągrowcu i Krajeński Ośrodek Kultury w Krajence.

Zapraszamy dzieci w wieku 3-5 oraz 6-8 lat. Podczas zajęć 25.10 w Wągrowcu i 26.10 w Krajence uczestnikom aktywnie będą towarzyszyć ich opiekunowie.

Muzycznymi gośćmi warsztatów będą: Marcin Skaba – skrzypce, Bartosz Smorągiewicz – saksofon i Jarosław Siwiński – syntezator. Przygodę przez improwizacje z artystami poprowadzi aktor i reżyser Grzegorz Ociepka.

Szczegóły: https://wp.me/P841u1-HV

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach Programu „Kultura Dostępna”.

Skip to content