Menu Zamknij

sdm - final.png

11 października (sobota) planujemy wykonanie II Symfonii na 100 motocykli, której autorem jest Sławomir Kupczak.

Jako solista gitarowy wystąpi Andrzej Nowak, lider i założyciel zespołów TSA i Złe Psy oraz na perkusji Dominik Stankiewicz.

No i przede wszystkim – orkiestra bardzo nietypowa – motocykle, dużo motocykli… – czekamy na Was!

Chcemy, żeby było nas 100, tak jak w tytule utworu, a więc wyzwanie organizacyjne poważne!

Będzie to finałowy weekend prestiżowego festiwalu ISCM World Music Days Wrocław 2014, a Symfonia jest jednym z jego najważniejszych wydarzeń

Utwór nietypowy, wymyślony kilka lat temu, kiedy otrzymaliśmy informację, że Wrocław zostanie gospodarzem tego prestiżowego festiwalu. Napisany na elektronikę specjalnie na to wydarzenie, wykorzystuje głownie nagrane i przetworzone dźwięki motocykli.

Miejsce również nietypowe – Plac Zielińskiego, do niedawna duże targowisko, a niedługo miejsce sądu apelacyjnego! Centrum Wrocławia! I chyba jedyna okazja coś tam zrobić z hukiem

Bez Was się nie uda – dołączcie koniecznie!

Uwaga!

Aby wziąć udział w wydarzeniu jako Motocyklista-Wykonawca, wyślij jak najszybciej e-mail na adres: agata.wladyczka@worldmusicdays2014.pl (w treści podajcie imię, nazwisko, jaki motocykl i nr tel), konieczne jest otrzymanie potwierdzenia, bo liczba miejsc jest ograniczona z powodów organizacyjnych. Ale jeszcze czekamy na zgłoszenia, śmiało piszcie!

Dla Motocyklistów-Wykonawców przewidujemy atrakcyjne nagrody i udział w afterparty! A przede wszystkim – bawmy się dobrze robiąc razem coś niecodziennego!

Plan jest taki: 11 października 2014 (sobota), o godzinie 14:00 próba, o 16:00 zaczną się krótkie koncerty, a potem nasz utwór (ok. 15 min.). Całość potrwa do około 18:00, a wieczorem motocyklowe afterparty w pobliskim klubie Od Zmierzchu Do Świtu.

Koordynacją motocyklistów zajmuje się Akademicki Klub Motorowy Apanonar

Kontakt: agata.wladyczka@worldmusicdays2014.pl

Zapraszamy!!!

Zapraszamy Was do udziału w wyjątkowej akcji!

Link do wydarzenia na facebooku:

http://www.facebook.com/events/560271934099879

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kolekcje” –  priorytet „Zamówienia kompozytorskie” realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.