Festiwal OBRAZY Z CONRADA w Wilanowie

We czwartek 20 lipca br. zapraszamy do Wilanowa inaugurację ogólnopolskiego Festiwalu OBRAZY Z CONRADA, organizowanego w ramach Roku Josepha Conrada Korzeniowskiego.

O godz. 18:00 w Bibliotece Wilanowskiej przy ul. Kolegiackiej 3 odbędzie się spotkanie autorskie, którego gościem będzie kompozytor i dyrygent Krzesimir Debski oraz aktor i reżyser Grzegorz Ociepka.

Goście spotkania opowiedzą przede wszystkim o najnowszej kompozycji „Against Nothingness” powstałej na motywach …powieści kryminalnej Josepha Conrada „Tajny agent” oraz o literaturze patrona festiwalu.

Po spotkaniu o godz. 19:00 w sali koncertowej Centrum Kultury Wilanów przy ul. Kolegiackiej 3, odbędzie się prawykonanie „Against Nothingness” K. Dębskiego wraz z recytacjami fragmentów „Tajnego agenta” J. Conrada.

Wykonawcy: Grzegorz Ociepka – recytacje i Zespół kameralny Polskiego Towarzystwa Muzyki Współczesnej pod dyrekcją Sławka Adama Wróblewskiego.

Wstęp wolny. Bezpłatne bilety wstępu będą do odbioru w Centrum Kultury Wilanów i Bibliotece Wilanowskiej przy ul. Kolegiackiej 3.

Informacje pod numerem telefonu 790 395 228.

Szczegóły:

logo_obrazyzc